Adepta Sororitas Battle Sisters Squad

Adepta Sororitas Battle Sisters Squad

ВиробникиGames Workshop
Модель:2
Наявність:Є в наявності
  • 1350 грн.

Бойові Сестри Адепта Сорорітас (Adepta Sororitas Battle Sisters) складають основу армій Адептус Міністорум. Вони екіпіровані і навчені відповідно до найвищих імперськими стандартами. Сестри Битви спеціалізуються на веденні Воїн Віри і повному очищенні від єресі, де б вона не була виявлена. Не дивно, що їх борг часто перетинається з діяльністю Ордо Еретікус Інквізиції і в результаті ці дві структури підтримують між собою тісний зв'язок. Сестри Битви розділені на шість основних орденів, в кожному з яких служать десятки тисяч Бойових Сестер, і безліч менших орденів, по тисячі сестер в кожному. Ці війська рідко коли використовуються в повному складі, в основному вони лише допомагають Інквізиції, захищають власність і реліквії Екклезіархіі і ведуть Війни Віри.

Війська Сестер Битви:

- Бойові Сестри;
- Целестінкі;
- Серафими;
- Домініонки;
- Сестри Воздаяння;
- Сестри Розкаювання.

Цей набір складається з 10 бойових сестер і 1 Херувима-палія. Сестри Битви оснащені болтганами, хоча до двох з них можна зібрати зі спеціальною зброєю (шторм-болтер, мелтаган або вогнемет). В якості альтернативи одна бойова сестра може носити спеціальну зброю, а інша - важку зброя (важкий болтер або важкий вогнемет). Одна з ваших бойових сестер може нести священний Simulacrum Imperialis з двома варіантами, встановленими на жердині. Компоненти також дозволяють вам зібрати старшу сестру, озброєну ланцюговим мечем або силовим мечем, а також вибір зброї дальнього бою, в тому числі болт-рушницю "обвинувач" або комбіновану зброю (комбі вогнемет, -мелта або плазма).

У коробці на літниках фанати гри знайдуть 179 пластикових компонентів і 10 круглих підставок Citadel 32 мм і 1 круглу підставку Citadel 25 мм. Також в комплект входить лист перекладних декалей Adepta Sororitas.

*** Зверніть увагу! Мініатюри в коробці поставляються не зібраними і не пофарбованими. Інструкція по збірці входить в набір


                                             Зверніть увагу: наша ціна значно нижча ніж в роздрібних магазинах!


Ви можете купити Adepta Sororitas Battle Sisters Squad, з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кропивницький, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Ужгород, Донецька обл., Луганська обл.

Загальна інформація
Тип Ігровий набір
Артикул 2
Рекомендований вік Від 12+ років
Кількість мініатюр 11 мініатюр
Матеріали і колір
Матеріал виробу Пластик
Упаковка Короб

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Warhammer, Adepta Sororitas, Battle Sisters Squad, Games Workshop, Бойові сестри, Дочки Імператора