Adepta Sororitas Celestian Sacresants

Adepta Sororitas Celestian Sacresants

ВиробникиGames Workshop
Модель:3
Наявність:Є в наявності
  • 1350 грн.

Бойові Сестри Адепта Сорорітас (Adepta Sororitas Battle Sisters) складають основу армій Адептус Міністорум. Вони екіпіровані і навчені відповідно до найвищих імперськими стандартами. Сестри Битви спеціалізуються на веденні Воїн Віри і повному очищенні від єресі, де б вона не була виявлена. Не дивно, що їх борг часто перетинається з діяльністю Ордо Еретікус Інквізиції і в результаті ці дві структури підтримують між собою тісний зв'язок. Сестри Битви розділені на шість основних орденів, в кожному з яких служать десятки тисяч Бойових Сестер, і безліч менших орденів, по тисячі сестер в кожному. Ці війська рідко коли використовуються в повному складі, в основному вони лише допомагають Інквізиції, захищають власність і реліквії Екклезіархіі і ведуть Війни Віри.

Війська Сестер Битви:

- Бойові Сестри;
- Целестінкі;
- Серафими;
- Домініонки;
- Сестри Воздаяння;
- Сестри Розкаювання.

Набір складається з 69 деталей, за допомогою яких ви можете зібрати п'ять Целестінскіх Недоторканних, одна з яких може бути зібрана як Небесна Вища, і поставляється з п'ятьма 32-міліметровими круглими підставками. Також набір включає варіанти голів з капюшоном або шоломом, а кожна мініатюра може бути обладнана одним з двох видів зброї.

*** Зверніть увагу! Мініатюри в коробці поставляються не зібраними і не пофарбованими. Інструкція по збірці входить в набір


                                             Зверніть увагу: наша ціна значно нижча ніж в роздрібних магазинах!


Ви можете купити Adepta Sororitas Celestian Sacresants, з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кропивницький, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Ужгород, Донецька обл., Луганська обл.

Загальна інформація
Тип Ігровий набір
Артикул 3
Рекомендований вік Від 12+ років
Кількість мініатюр 5 мініатюр
Матеріали і колір
Матеріал виробу Пластик
Упаковка Короб

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Warhammer, Adepta Sororitas, Celestian Sacresants, Games Workshop, Бойові сестри, Дочки Імператора, Целестінкі