Space Marines

Space Marines

У нас Ви можете придбати Space Marines, Primaris Inceptors, Intercessors, Combat Patrol, Eradicators, Reivers, Impulsor, Dreadnought,
Hellblasters і багато інших наборів Space Marines.

Порівняння товарів (0)

Combat Patrol Space Marines

Спейсмарини – елітні воїни Імперіуму.Спейсмарини - це найкращі генетичні створіння Імператора. Біологічним матеріалом для них послужили самі напівбоги-примархи, тому космодесантники - ідеальні воїни у цю жорстоку епоху.Цей коробковий варіант дає опти..

3150 грн.

Space Marines Venerable Dreadnought

Священний дредноут Космодесанта - це величезна бойова машина, що в кілька разів вища за людський зріст. Вона несе смертоносну загрозу і в ближньому бою та на далеких підступах.Дредноут - це ходячий "саркофаг", який вміщає Героя Космодесанта, що..

1299 грн.

Warhammer 40000 Elite Edition

Елітний командирський набір був створений для легкого входження нових гравців у Всесвіт Warhammer. У коробці є все, що необхідно для повноцінної битви: мініатюри, правила, ігрове поле, кубики, лист з декалями та аксесуари. Набір включає 2 протиборчі ..

2399 грн.

Warhammer 40000 Recruit Edition

Warhammer 40000 Recruit Edition - спеціальний набір, що створений для легкого входження нових гравців у Всесвіт Warhammer. У коробці є все, що необхідно для повноцінної битви: мініатюри, правила, ігрове поле, кубики, лист з декалями та аксесуари. Наб..

1225 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)