Age of Sigmar

Age of Sigmar

Інтернет-магазин «Littletoy» пропонує широкий вибір стартових наборів і мініатюр для настільних ігор по всесвіту Age of Sigmar. В асортименті знайдуться набори Stormcast Eternal, Seraphon, Daughters of Khaine, Sylvaneth, Lumineth Realm-lords, Idoneth Deepkin, Hedonites of Slaanesh, Nurgle, Khorne Bloodbound, Disciples of Tzeentch, Fyreslayers, Kharadron Overlords, Skaven, Legions of Nagash, Ossiarch Bonereapers, Nighthaunt, Soulblight Gravelords, Ironjawz, Gloomspite Gitz, Ogor Mawtribes, Sons of Behemat і інші

Порівняння товарів (0)

Age of Sigmar: Fury of the Deep

Студія Games Workshop порадувала своїх фанатів черговою величезною коробкою для епічних баталій на кшталт Ери Сігмара - "Лють глибин" (Fury of the Deep згідно з оригінальною назвою). 2 нових героя Auric Flamekeeper та Akhelian Thrallmaster очолять св..

3850 грн.

Orruk Warclans: Savage Orruks

Нечасто, але все ж таки... Орруки з різних кланів у всіх Смертних Володіннях кидають все і ... йдуть.Вони залишають позаду життєві труднощі, одяг, металеву зброю та броню. Потім вони покривають своє тіло бойовим татуюваннями і роблять прості де..

1199 грн.

Warhammer Age of Sigmar: Dominion

Домініон - це величезний стартовий набір з 60 мініатюр, який надасть чудовий досвід гри в фентезійному світі Ери Зігмара як новачкам, так і досвідченим гравцям. Стартовий набір включає майже все необхідне для початку боротьби двох протиборчих фракцій..

4799 грн.
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)