Warhammer 40000 Elite Edition

Warhammer 40000 Elite Edition

ВиробникиGames Workshop
Модель:54733
Наявність:Відправка зі складу 1-2 дня
  • 2399 грн.

Елітний командирський набір був створений для легкого входження нових гравців у Всесвіт Warhammer. У коробці є все, що необхідно для повноцінної битви: мініатюри, правила, ігрове поле, кубики, лист з декалями та аксесуари. Набір включає 2 протиборчі загони Космодесантників і Некронів.

З литників можна зібрати такі війська:

- Космодесант: Капітан Прімаріс (Primaris Captain), 5 Штурмових Заступників (Assault Intercessor Squad) та загін з 3-х мотоциклістів (Outriders)

- Некрони: Владика (Overlord), 3 скорпіхи-знищувачі (Skorpekh Destroyers), Плазмацит (Plasmacyte), 3 роя жуків-скарабеїв (Canoptek Scarab Swarms) та 10 звичайних воїнів-некронів (Necron Warriors)

Такі стартові набори дають можливість набрати основні юніти певної фракції, замінивши покупку 5 наборів однією коробкою, яка заощадить 20-40% витрат.

*** Зверніть увагу! Мініатюри в коробці поставляються не зібраними і не пофарбованими. Інструкція по збірці входить в набір


                                             Зверніть увагу: наша ціна значно нижча ніж в роздрібних магазинах!


Ви можете купити Warhammer 40000 Elite Edition, з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кропивницький, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Ужгород, Донецька обл., Луганська обл.


Загальна інформація
Тип Ігровий набір
Артикул 54733
Рекомендований вік Від 12+ років
Кількість мініатюр 27 мініатюр
Матеріали і колір
Матеріал виробу Пластик
Упаковка Короб

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Warhammer, Space Marines, Elite Edition, Necrons