Fairy Tale Inn

Fairy Tale Inn

Модель:6
Наявність:Відправка зі складу 1-2 дня
  • 1399 грн.

Fairy Tale Inn – чудова домашня гра, в якій зустрілися улюблені казкові персонажі з нашого дитинства.

Вивчення правил гри не займе у вас більше декількох хвилин. Велике вертикальне пластикове поле має 42 комірки. Гравці по черзі закидають у комірки тайли з героями, намагаючись зібрати найвигідніші комбінації. Кожен черговий хід треба ретельно обмірковувати, адже прибуток персонажі приносять не лише за вертикалі, горизонталі та діагоналі, а й за поєднання однакових тайлів.

Здібності персонажів:

- Зла Королева іноді може дуже зіпсувати життя супернику і заблокувати колонку: за фішку, яка ляже поверх її Злісної Величності, доведеться розщедритися монеткою з особистого запасу.
- Піноккіо звик збирати навколо себе недоброзичливців, тому дає по монетці за тайли суперника, що примикають до його фішки знизу, зверху чи збоку.
- Маленька Червона Шапочка дасть гроші за дружні тайли, що примикають до її фішки з будь-якого боку (але не по діагоналі, там вотчина принцеси).
- Порося відразу нагороджує капіталом у розмірі одного золотого, а якщо опиниться в компанії братиків Ніф-Ніфа, Нуф-Нуфа і ще кількох схожих Фунтиків, чиї тайли стикаються з ним сторонами, то без будиночків цієї заповзятливій компанії залишитися не загрожує, – кожен потенційний холодець принесе вам одну додаткову монету.
- Принцеса не може без подружок у сусідніх королівствах, через що охоче ділиться монетою, як тільки входить у гру, а на додачу під кінець партії приносить по монетці за всі тайли принцес, з'єднані куточками по діагоналі.
- Великий Злий Вовк вичікуватиме і підбиратиме момент для нападу, але втече, задерши хвіст, якщо наприкінці гри в ряду у суперника збереться більша  зграя вовків: у випадку з цим тайлом наприкінці гри потрібно буде перевірити кожен окремий ряд і таким чином з'ясувати, кому пощастило збагатитися одразу на три монети.
- Джек при появі приносить монетку і збільшує стовпчик, в якому він знаходиться, однією фішкою бобового стебла.
- Ловець щурів крім звичайної монетки при появі додає тайл щура в будь-який стовпчик на вибір гравця.

Кінець гри настає при заповненні трьох будь-яких колонок знизу вгору. Починається підрахунок зароблених монет та бонусів і визначається переможець дуелі.

                                            Зверніть увагу: наша ціна значно нижча ніж в роздрібних магазинах!


Ви можете купити Fairy Tale Inn, з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кропивницький, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Ужгород, Донецька обл., Луганська обл.

Загальна інформація
Тип Настільна гра
Артикул 6
Рекомендований вік Від 8+ років
Кількість гравців 2
Приблизний час гри 15-20 мін
Рейтінг BGG 7.3
Матеріали і колір
Упаковка Короб

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Fairy Tale Inn, настільна гра, сімейна гра