Боги Олімпу

Боги Олімпу

Модель:83762
Наявність:Відправка зі складу 1-2 дня
  • 1250 грн.

Готові зайняти трон? А чи вистачить вам сил? Доведіть це!

У чудовій дуельній грі "Боги Олімпу" вам і суперникам доведеться керувати давньогрецькими богами. Круто? Причому можна управляти будь-яким з доступних богів. Мета гри - привести першим одного з 8 божеств і посадити на трон Олімпу.

Особливість механіки гри в тому, що і ви і ваші візаві ведуть до захоплення влади тих самих богів. У вас немає персональної, закріпленої лише за вами фігурки. Якщо зможете передбачити дії суперника, запланувати свій наступний хід, розрахувати наслідки та дії – неодмінно перемога стане за вами!

Якщо коротко, то кожний хід гравця складається з трьох фаз:

1. Фаза руху. Будь-яка фігурка рухається на одну клітинку Олімпом: вліво, вправо і вгору. Якщо на клітці лежить жетон – спрацьовує його опис. Вам потрібно виконати його властивості.

2. Фаза застосування можливості. У кожного бога є своя унікальна абілка. Той бог, чию фігурку ви рушили, активує її.

3. Фаза кінець ходу. Цей момент завершує ваші дії. Ви перегортаєте картку персонажа "слабкою стороною". Це сигналізує суперникам, що цю фігурку вже рухали і треба обирати інших героїв.

Завантажити правила гри

                                            Зверніть увагу: наша ціна значно нижча ніж в роздрібних магазинах!


Ви можете купити Боги Олімпу, з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кропивницький, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Ужгород, Донецька обл., Луганська обл.

Загальна інформація
Тип Настільна гра
Артикул 83762
Рекомендований вік Від 14+ років
Кількість гравців 2-4
Приблизний час гри 20-45 мін
Рейтінг BGG н.д.
Матеріали і колір
Упаковка Короб

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Боги Олімпу, настільна гра, дуель, гра для двох