- на координацию

- на координацию

Настольные игры на координацию, игры на ловкость для взрослых и детей, подвижные игры для компании непременно найдутся именно в интернет-магазине "Littletoy"!

Порівняння товарів (0)

Клацання долі

Представляємо ще одну гру на "божественну тематику" (перед цим до нас потрапили "Боги Олімпу"), і це - "Клацання долі" (Flick of Faith).В один з моментів ви дізнаєтеся, що ви не єдиний представник небесних керевних сил на Землі. І у вас є рівні конку..

1225 грн.

Настільна гра «Весела кулька» TOMY 7070

Лабіринтами ігрового поля через перешкоди  мчить швидкісна кулька.Завдання дитини за допомогою спеціальних важелів провести кульку до фінішу. Важелі розташовані на передній панелі.Гра настільки захоплює дітей, що відірвати їх від ігрового процес..

0 грн.

Настільна гра «Жадібна бабуся» TOMY T72465

Жадібна бабуся настільки любить солоденьке, що абсолютно не хоче ділитися з малюками. Якщо гравець візьме печиво з таці бабусі і розбудить її, то вона тут же плюне у нього щелепою, печиво треба буде повернути назад. Коли бабуся засне, гра продовжитьс..

0 грн.

Настільна гра Дженга «L.O.L. Surprise» Spin Master

Легендарну гру в яскравих тематичних кольорах, властивих лялькам LOL, в першу чергу оцінять юні леді.Принцип ігрової механіки Дженги незмінний. З попередньо зібраної вежі гравці по черзі висовують по одній цеглинці і ставлять її на вершину вежі. Голо..

429 грн.

Настільна гра-рулетка «Жадібна бабуся» TOMY T73114

"Жадібна бабуля" - швидкісна, весела, кумедна і реіграбельна гра для всієї родини. Суть гри проста: знайти картку, на якій зображені Бабусині очі і за це отримати печиво-фішку. Хто збере більше всіх печива, той і переміг.Як грати:1. Гру починає самий..

0 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)