Автотранспорт

Автотранспорт

Автонаборы, автомобили, военная техника, железная дорога, мотоциклы, паркинг, перевертыши, самолеты и вертолеты, корабли и лодки, сельхоз.техника, специальная техника, строительная техника, модельки и много других транспортных средств для детей вы точно найдете в интернет-магазине "Littletoy".

Порівняння товарів (0)

Ігровий набір "Дорожня служба" Big Motors MY9102D

Ігровий набір "Дорожня служба" складається з 9 елементів.- Сміттєвоз;- Самоскид;- Світлофор;- Камера контролю над швидкістю;- 5 службових знаків.Розміри машинок: 10.5 х 6 х 7.5 смСвітлофор і камера: 15.5 х 5.6 смМашинки обладнані інерційним механізмо..

350 грн.

Ігровий набір "Трейлер" Мілітарі P856-A-1

Трейлер-транспортер, безумовно, займе домінуюче місце серед іграшок хлопчика. У машинці є спусковий майданчик, який може підніматися вгору і висуватися вниз у вигляді гірки. У транспортному засобі також відкривається нижній відсік.На двох поверхах ди..

699 грн.

Автомобіль комунальний ГріпТрак Полісся 6257

Комунальний автомобіль «Гріптрак» - відмінний подарунок для маленьких любителів машин! У автомобіля чотири стійких маневрених колеса з м'якої гуми і відкидається бак. Він відмінно їздить по будь-якій поверхні. У сміттєвоза відкриваються люки, і працю..

469 грн.

Автомобіль-лісовоз "Volvo" Полісся 8756

Чудовим подарунком Вашому хлопчикові стане функціональна іграшка автомобіль-лісовоз! Перед дитиною відкривається широкий простір для гри. Лісовози використовуються задля транспортування лісозаготівель. І саме з такою іграшкою дитина зможе побачити і ..

470 грн.

Паркінг JET 4-рівневий з дорогою Polesie 40220

Чудовим подарунком Вашому хлопчикові стане яскравий 4-рівневий Паркінг «Jet».Паркінг являє собою 4-рівневу будівлю з просторими паркувальними майданчиками. Переміщення на поверхи здійснюється за допомогою ліфта. Переміщення з поверху на поверх можна ..

950 грн.

Радіокерована машинка MEKBAO позашляховик "Чемпіон" помаранчевий

"Чемпіон" - чудова модель на радіокеруванні, яка надовго захопить увагу будь-якого хлопчиська."Чемпіон" працює на стандартній для радіокерованих машинок частоті 2,4 ГГц. Колеса здатні обертатися на всі 360 градусів. Позашляховик творить чудеса! Він в..

1250 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)