Конструктори

Конструктори

Конструктор, дерев'яний конструктор, конструктор з великими деталями, магнітні конструктори, металевий конструктор, конструктор з дрібними деталями, конструктор із середніми деталями ви зможете вигідно придбати в інтернет-магазині "Літтлтой"

Виберіть підкатегорію

Порівняння товарів (0)

Ігровий набір з конструктором і елементом обертання Полісся 57990

Набір має форму столика, який трансформується завдяки наявності складних ніжок. Панель столу має місце, куди можна скласти всі елементи конструктора, що забезпечує зручність зберігання і переміщення ігрового набору. На верхній панелі закріплені трима..

650 грн.

Аероплан і Гелікоптер Keenway Build & Play K11863

Відмінною рисою серії «Build & Play» фірми Keenway є виняткова корисність.Дитина пізнає навколишній світ через ігри, а набір «Аероплан і Гелікоптер» ідеально виконує це завдання.Завдяки комплектним інструментам, автоматичного шуруповерту з насадк..

925 грн.

Конструктор "Будівельник" великий (115 елементів) Полісся 576

Конструктор "Будівельник" (великий) від компанії Полісся - дитячий конструктор, що складається з 115 деталей. Збірка конструктора захопить увагу Вашого чада. Дитина буде зайнята пошуком і складанням деталей, поки не збере свій будинок, літачок або па..

279 грн.

Конструктор "Будівельник" Гігант (175 елементів) Полісся 569

Конструктор "Будівельник" Гігант від компанії Полісся - дитячий конструктор, що складається з 175 деталей. Збірка конструктора захопить увагу Вашого чада. Дитина буде зайнята пошуком і складанням деталей, поки не збере свій будинок, літачок або паров..

429 грн.

Конструктор "Велетень" (342 елемента) Полісся 7741

Конструктор в найпершу чергу - це хороший привід для спілкування з дитиною будь-якого віку. Під час гри з конструкторами діти отримують абсолютно різнобічний розвиток. В цьому випадку у них активізується все, що пов'язано зі сприйняттям форми, дотико..

899 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)