Доставка і оплата

Як оплатити замовлення:

- Оплата замовлення банківською картою Visa або MasterCard. Реквізити менеджер видає після оформлення замовлення на сайті littletoy.com.ua і підтвердження його наявності на складі.

- Грошовий переказ у відділенні Нової Пошти.

Важливо: послуга "Грошовий переказ" за тарифами Нової Пошти становить: 20 грн + 2% від вартості товару. Вартість послуги "Грошовий переказ" додається до вартості доставки товару.
 
Доставка дитячих іграшок по Україні:

- Доставка іграшок здійснюється через службу Нова Пошта з можливістю доставити товар до дверей одержувача або до складу перевізника. Вартість доставки Новою Поштою залежить від пункту призначення і об'ємного розміру замовлення. Вартість доставки від партнерського складу до Вашого міста не включається в суму замовлення і оплачується при отриманні товару в пункті призначення. Відправка Новою Поштою здійснюється щодня, крім вихідних і святкових дней.

Термін доставки замовлень по Україні: 2-3 дня і залежать від пункту призначення, режиму роботи перевізника і погодних умов.

Повернення товару:

Повернення товару протягом 14 днів з дня отримання за умов:

- Товар не був у використанні;
- Повністю збережений товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, упаковка і т.д .;

Зверніть, будь ласка, увагу, що якщо Ви отримували товар за допомогою зазначених вище транспортних компаній і повертаєте товар не через його брак, Ви сплачуєте вартість пересилки.

У всіх інших випадках відносини регулюються Законом України «Про захист прав споживачів».

Якщо у Вас залишилися питання стосовно доставки дитячих іграшок, формування замовлення або оплаті за товар, ми із задоволенням на них відповімо за телефонами:


(067) 980-38-43