Warhammer Age of Sigmar: Dominion

Warhammer Age of Sigmar: Dominion

ВиробникиGames Workshop
Модель:1
Наявність:Є в наявності
  • 4799 грн.

Домініон - це величезний стартовий набір з 60 мініатюр, який надасть чудовий досвід гри в фентезійному світі Ери Зігмара як новачкам, так і досвідченим гравцям. Стартовий набір включає майже все необхідне для початку боротьби двох протиборчих фракцій у Володінні Смертних.

В основі набору Dominion лежать дві армії абсолютно нових мініатюр, кожна з яких продумана до дрібниць, тому їх можна збирати за системою Push-fit без клею. Кожна армія включає в себе гнучкий набір потужних підрозділів, озброєних руйнівною зброєю і бойовою технікою, і вони можуть бути легко посилені додатковими підкріпленнями, щоб діяти як елітне ядро ​​більшої армії.

Ці моделі включають:

21 мініатюру Грозонароджених Вічних. Обрані чемпіони Зігмара, вирвані зі своїх смертних тіл в момент їх смерті і перекувані в сяючих героїв, одягнених в товсті золоті обладунки. Кожен Грозонароджений Вічний - майже безсмертний воїн, здатний боротися з ордами найлютіших монстрів і виходити переможцем. У набір входять:

    1 Індастра, Небесний Спис (Yndrasta, the Celestial Spear) - один з найзнаменитіших чемпіонів Зігмара, якому доручено вести сили Короля-бога через Гур і служити його особливим вовкодавом.
    1 Лорд-Імператант з однією Гриф-гончіою (Lord-Imperatant with Gryph-hound) - представник одних з найбільших стратегів Зігмара, грізний воїн сам по собі, найпомітніша сила якого полягає в його здатності вести свої війська як один нестримний військовий двигун.
    1 Лицар-Вексіллор з Прапором Апофеозу (Knight-Vexillor with Banner of Apotheosis) - воїн, який отримав право носити Прапор Апофеозу, наповнений магією кузні Грунгні.
    3 Претора (Praetors) - одні з кращих охоронців у всіх сферах, пов'язані зі своїми підопічними на таємничому рівні.
    1 Лицар Арканум (Knight-Arcanum) - член таємничого храму Валедіктор, непізнаваний, але могутній маг, якому доручено захищати відновлені давні знання.
    3 Аннігілятора (Annihilators) - відправлені по волі руйнівного гніву Зигмара воїни, які обрушуються на ворога з такою силою, що розкидають їх, як сірники.
    10 Віндікторов (Vindictors) - безстрашні воїни конклавів Спокутувачів, захисна стіна, яка утримує сили руйнування.


39 Мініатюр Крулбойзів. Підбадьорені прибуттям Крагноса і прагнучі поширитися за межі родових боліт, Крулбойзи - порочна, хитра порода орруків, яка не припускає нічого, крім як скинути своїх ворогів за допомогою самої хитрої та підступної тактики, яку вони можуть придумати. У набір входять:

- 1 Кіллабосс на Великому Скрежезубі (Killaboss on Great Gnashtoof) - особливо прославлений воїн, який може добувати всіляких страхітливих мешкаючих в болотах їздових тварин у Звіробоязні, щоб продемонструвати свій статус.
- 1 Муркноб з белча-банною (Murknob with Belcha-banna) - воїн-чемпіон серед Крулбойзів, отримуючий насолоду від зносу голови своїх супротивників - в чесному бою чи ні.
- 1 Шаман болотного поклику з одним Горшегротом (Swamp calla Shaman with Pot grot). Навіть для Крулбойзів ці Шамани - огидні істоти. Ці метальники заклинань мають вроджений зв'язок з болотами, в яких вони мешкають, які вони направляють в смердючі заклинання виснаження, створюючи мерзенні еліксири, щоб допомогти своїм зеленошкірим родичам.
- 1 Кіллабосс з одним Кликогротом (Killaboss with Stab grot) - полководець Крулбойзів, який вирвав своє становище у суперників, будучи не тільки сильним воїном, але і володіючи справжнім моркішскім мистецтвом.
- 3 Болт-Бойза Шампуросаджателя (Man-skewer Bolt Boyz) - далекобійні бійці, що володіють диявольськими отруєними арбалетами. Вони досить потужні, щоб убити заряджаючого піхотинця одним пострілом.
- 10 Гутріппазів (Gutrippaz) - слизове серце Крулбойзів. Ці натовпи озброєних списами зеленокожіх відомі своїм злісним мистецтвом і злісною розвагою, яку вони знаходять, пригнічуючи ворога своєю злою отруєною зброєю.
- 20 Гобгротів-різачів (Hobgrot Slittaz) - злісні маленькі звірюги, які із задоволенням потрошать ворога своїми ножами і використовують вибухові пристрої, вкрадені у їх скарбників-дуардинів.

Комплектація:

- 60 мініатюр двох протиборчих фракцій.
- 360-сторінкова основна книга правил Warhammer: Age of Sigmar в твердій палітурці - ваш путівник по світу Зігмара, який відкриє історію і навчить керувати чудовими арміями доблесних воїнів, диких демонів та іншим на полі бою. Цей великий фоліант знань включає в себе всі основні правила гри, три різних стилі гри, які підходять для гравців будь-якого рівня, різні типи гри для облогових боїв і битв в тунелях і багато іншого.
- 24-сторінкове стартове керівництво - ексклюзивний для коробки Dominion буклет, який надає новачкам ідеальну відправну точку для хобі Warhammer Age of Sigmar, включаючи сюжет і правила гри для фатальної битви між Грозонародженими Вічними і Крулбойзами, які включені в коробку.
- 14 карт бойових сувоїв і 2 карти здібностей вірності. За допомогою цих довідкових карт ви зможете швидко дізнатися характеристики і здібності ваших мініатюр, щоб вам ніколи не довелося копатися в книзі прямо посеред захоплюючої гри.

*** Зверніть увагу! Мініатюри в коробці поставляються не зібраними і не пофарбованими. Інструкція по збірці входить в набір


                                             Зверніть увагу: наша ціна значно нижча ніж в роздрібних магазинах!


Ви можете купити Warhammer Age of Sigmar: Dominion, з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кропивницький, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Ужгород, Донецька обл., Луганська обл.

Загальна інформація
Тип Ігровий набір
Артикул 1
Рекомендований вік Від 12+ років
Кількість мініатюр 60 мініатюр
Матеріали і колір
Матеріал виробу Пластик, картон
Упаковка Короб

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Warhammer, Age of Sigmar, Dominion, Домініон, Ера Зігмара, Games Workshop, мініатюри, Вархамер 40000