Space Marines Venerable Dreadnought

Space Marines Venerable Dreadnought

ВиробникиGames Workshop
Модель:65981
Наявність:Відправка зі складу 1-2 дня
  • 1299 грн.


Священний дредноут Космодесанта - це величезна бойова машина, що в кілька разів вища за людський зріст. Вона несе смертоносну загрозу і в ближньому бою та на далеких підступах.

Дредноут - це ходячий "саркофаг", який вміщає Героя Космодесанта, що отримав смертельне поранення і більше не може нормально самостійно існувати у зовнішньому середовищі.

Тому кожен такий дредноут безцінний. Адже Герої всередині є безцінним джерелом мудрості та величезного бойового досвіду.

У комплекті ви знайдете штурмову гармату і спарену лазерну гармату, важкий вогнемет, штурмовий болтер, два різні силові кулаки (один прикрашений регаліями), пускову установку для димових ракет, два набори прикрашених ножних щитків, три шоломи, шість підвісок, великий вибір броні, кілька видів самого саркофагу, величезну кількість імперських ікон.

*** Зверніть увагу! Мініатюри в коробці поставляються не зібраними і не пофарбованими. Інструкція по збірці входить в набір


                                             Зверніть увагу: наша ціна значно нижча ніж в роздрібних магазинах!


Ви можете купити Space Marines Venerable Dreadnought, з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кропивницький, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Ужгород, Донецька обл., Луганська обл.


Загальна інформація
Тип Ігровий набір
Артикул 65981
Рекомендований вік Від 12+ років
Кількість деталей 84 деталі
Кількість мініатюр 1 мініатюра
Матеріали і колір
Матеріал виробу Пластик
Упаковка Короб

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Warhammer, Space Marines, Venerable Dreadnought