Настільні ігри

Настільні ігри

Настільні ігри, монополія, Дженга, ігри для вечірки, для дорослих і дітей, веселі ігри для компанії, класичні настолки, логічні ігри, ігри на координацію, економічні стратегії і багато інших варіантів настільних і спортивних ігор ви знайдете в інтернет-магазині "Littletoy "!

Порівняння товарів (0)

7 Wonders: Second Edition

Перша версія цієї "Чудової Гри" вийшла більш 10 років потому і відразу очолила топ-чарти настільних ігор.І ось, в 2020 році виходить друга версія улюбленої гри. У цьому виданні тотальної зміни зазнали арти. Вони стали більші за розмірами і світліше в..

1450 грн.

7 Чудес: 2-ге видання (укр)

Перша версія цієї "Чудової Гри" вийшла більш 10 років потому і відразу очолила топ-чарти настільних ігор.І ось, в 2020 році виходить друга версія улюбленої гри. У цьому виданні тотальної зміни зазнали арти. Вони стали більші за розмірами і світліше в..

1270 грн.

Fairy Tale Inn

Fairy Tale Inn – чудова домашня гра, в якій зустрілися улюблені казкові персонажі з нашого дитинства.Вивчення правил гри не займе у вас більше декількох хвилин. Велике вертикальне пластикове поле має 42 комірки. Гравці по черзі закидають у комірк..

1399 грн.

Gloomhaven. Похмура гавань: Щелепи лева

                                         &nbs..

1640 грн.

Боги Олімпу

Готові зайняти трон? А чи вистачить вам сил? Доведіть це!У чудовій дуельній грі "Боги Олімпу" вам і суперникам доведеться керувати давньогрецькими богами. Круто? Причому можна управляти будь-яким з доступних богів. Мета гри - привести першим одного з..

1250 грн.

Клацання долі

Представляємо ще одну гру на "божественну тематику" (перед цим до нас потрапили "Боги Олімпу"), і це - "Клацання долі" (Flick of Faith).В один з моментів ви дізнаєтеся, що ви не єдиний представник небесних керевних сил на Землі. І у вас є рівні конку..

1225 грн.

Настільна гра «Весела кулька» TOMY 7070

Лабіринтами ігрового поля через перешкоди  мчить швидкісна кулька.Завдання дитини за допомогою спеціальних важелів провести кульку до фінішу. Важелі розташовані на передній панелі.Гра настільки захоплює дітей, що відірвати їх від ігрового процес..

0 грн.

Настільна гра «Жадібна бабуся» TOMY T72465

Жадібна бабуся настільки любить солоденьке, що абсолютно не хоче ділитися з малюками. Якщо гравець візьме печиво з таці бабусі і розбудить її, то вона тут же плюне у нього щелепою, печиво треба буде повернути назад. Коли бабуся засне, гра продовжитьс..

0 грн.

Настільна гра Дженга «L.O.L. Surprise» Spin Master

Легендарну гру в яскравих тематичних кольорах, властивих лялькам LOL, в першу чергу оцінять юні леді.Принцип ігрової механіки Дженги незмінний. З попередньо зібраної вежі гравці по черзі висовують по одній цеглинці і ставлять її на вершину вежі. Голо..

429 грн.

Настільна гра-рулетка «Жадібна бабуся» TOMY T73114

"Жадібна бабуля" - швидкісна, весела, кумедна і реіграбельна гра для всієї родини. Суть гри проста: знайти картку, на якій зображені Бабусині очі і за це отримати печиво-фішку. Хто збере більше всіх печива, той і переміг.Як грати:1. Гру починає самий..

0 грн.
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)